http://www.ojcowskiparknarodowy.pl/main/aktualnosci.html

Aktualności

Informacja dot. obiektów turystycznych na terenie OPN

Informujemy, iż w związku z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami sanitarno-epidemiologicznymi, obiekty turystyczne: zamek kazimierzowski w Ojcowie, ekspozycja przyrodnicza, Jaskinia Łokietka i Jaskinia Ciemna są nieczynne do odwołania. Więcej informacji w rozwinięciu.

Informacja dot. warunków na szlakach - 6.04.2021

Prosimy o zapoznanie się z informacją dot. aktualnych warunków na szlakach Ojcowskiego PN.

Informacja z otwarcia ofert

W załączeniu znajduje się informacja z otwarcia ofert zapytania cenowego z dnia 15.03.2021 na zadanie pn.: „USUNIĘCIE LUŹNYCH KAMIENI NAD WEJŚCIAMI DO JASKIŃ”.

Zamek w Ojcowie i ekspozycja przyrodnicza są nieczynne do odwołania

W związku z informacją Ministra Zdrowia z dn. 17.03.2021 oraz Zarządzeniem nr 9/2021 Dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dn. 18 marca 2021 w sprawie zamknięcia wskazanych obiektów turystycznych Ojcowskiego P. N., zamek w Ojcowie i ekspozycja przyrodnicza są nieczynne do odwołania.

zapytanie cenowe

2021-03-15
zapytanie cenowe

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 15.03.2021 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „USUNIĘCIE LUŹNYCH KAMIENI NAD WEJŚCIAMI DO JASKIŃ”.

Zapytanie cenowe

2021-03-10
Zapytanie cenowe

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 11.12.2020 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „WYKONANIE INSTRUKCJI PPOŻ DLA BUDYNKÓW („JADWIGA”, „ŁOKIETEK”, „KAZIMIERZ”)”

Szkolenie dla przewodników posiadających licencję OPN - 31.03.2021

Zapraszamy na kolejne szkolenie on-line dla przewodników posiadających licencję OPN, które odbędzie się w dniu 31.03.2021 o godz. 11.00. Tematem szkolenia będą badania archeologiczne w Ojcowskim Parku Narodowym.

Informacja dot. aktualnych warunków na szlakach OPN - 24.02.2021 r.

W związku z wysokimi temperaturami i nocnymi przymrozkami, na części szlaków OPN występuje oblodzenie. Szczególnie niebezpieczne są odcinki prowadzących do Jaskini Łokietka (szlak czarny i niebieski) oraz podejście do Jaskini Ciemnej. Prosimy o ostrożność.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem o przetargu nieograniczonym pod nazwą: "Najem lokalu mieszkalnego w budynku „Rybakówka” położonego w Gminie Skała w miejscowości Ojców nr 48 – lokal nr 2"

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH OJCOWSKIEGO PARKU NARODOWEGO NA ROK 2021

Ojcowski Park Narodowy publikuje PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, jakie przewiduje przeprowadzić w 2021 roku.

Grafika : drukuj / nie drukuj