Dane kontaktowe

Ojców 9, 32-045 Sułoszowa
tel:
+48 12 389 20 05
e-mail:
opnar@pro.onet.pl
  • język migowy
  • BIP

Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Zapytanie ofertowe

2021-02-09
Zapytanie ofertowe

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 11.12.2020 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Dostawa sortów mundurowych”

Informacja dot. warunków na szlakach Ojcowskiego PN - 7.02.2021

Prosimy o zapoznanie się z informacją dot. aktualnych warunków na szlakach Ojcowskiego PN.

Informacja dot. udostępnienia do zwiedzania zamku w Ojcowie

Informujemy, iż zamek kazimierzowski w Ojcowie będzie czynny od 6 lutego do 31 marca 2021 r. w soboty, niedziele i święta, w godz. 10.00-15.00 (ostatnie wejście o 14.30). Zwiedzanie odbywa się zgodnie z reżimem sanitarnym.

Informacja dot. warunków na szlakach turystycznych OPN

UWAGA! Po wczorajszych opadach deszczu i nocnych przymrozkach szlaki są oblodzone! Zalecamy ostrożność w czasie spacerów.

Zapytanie cenowe

2021-01-29
Zapytanie cenowe

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 11.12.2020 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Okresowe przeglądów kominowych w budynkach Ojcowskiego Parku Narodowego”.

Zapytanie cenowe

2021-01-29
Zapytanie cenowe

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 11.12.2020 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Okresowe przeglądy instalacji gazowych w budynkach Ojcowskiego Parku Narodowego”.

Zapytanie cenowe

2021-01-29
Zapytanie cenowe

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 11.12.2020 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach Ojcowskiego Parku Narodowego”.

Informacja dot. warunków na szlakach turystycznych OPN

Informujemy, iż w okresie zimowym szlaki na terenie Ojcowskiego PN nie są utrzymywane. Prosimy o zapoznanie się z niniejszym komunikatem.

Ogłoszenie

2021-01-14
Ogłoszenie

Wielkopolski Park Narodowy ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds.edukacji ekologicznej.

OTWARCIE ŚCIEŻKI EDUKACYJNEJ „DREWNIANA DROGA”

Niniejszym informujemy, iż po spełnieniu wymogów formalnych, na podstawie wniosku o wydanie zgody na użytkowanie mostu na Drewnianej Drodze, złożonego do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Krakowie po zakończeniu robót budowlanych, w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy stosowną formalną zgodę. W związku z powyższym ścieżka edukacyjna „Drewniana Droga” zostaje z dniem dzisiejszym ponownie udostępniona.