Dane kontaktowe

Ojców 9, 32-045 Sułoszowa
tel:
+48 12 389 20 05
e-mail:
opnar@pro.onet.pl
  • język migowy
  • BIP

Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności
INFORMACJA O WARUNKACH NA SZLAKACH TURYSTYCZNYCH OJCOWSKIEGO PN

Informujemy, iż w okresie zimowym szlaki na terenie Ojcowskiego PN nie są utrzymywane. Warunki turystyczne po ostatnich opadach śniegu są bardzo trudne. Prosimy o zapoznanie się z niniejszym komunikatem.

Dnia 24 grudnia 2020 r. administracja Parku będzie nieczynna

Informujemy, iż dzień 24 grudnia 2020 r. będzie dniem wolnym dla pracowników OPN w zamian za święto przypadające w dniu 26 grudnia, w związku z czym administracja Parku w tym dniu będzie nieczynna.

Szkolenia on-line dla przewodników posiadających licencję OPN - 22 i 29.12

Zapraszamy na kolejne szkolenie on-line dla przewodników posiadających licencję OPN - 22 i 29.12.2020 r. Tematem szkolenia będą zagadnienia ochronne Ojcowskiego PN.

Szkolenie on-line dla przewodników posiadających licencję OPN

W dniach 1 i 4.12.2020 r. zapraszamy na pierwsze szkolenie on-line dla przewodników posiadających licencję upoważniającą do oprowadzania po OPN.

Zapytanie cenowe - Wykonanie i montaż metalowych barier

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn. "Wykonanie i montaż metalowych barier". Szczegóły znajdują się w załącznikach.

Zapytanie cenowe

2020-11-19
Zapytanie cenowe

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: "Rewitalizacja kamiennego źródła św. Jana w Ojcowie i naprawa cokołu pomnika św. Jana Nepomucena w Pieskowej Skale"

Zapytanie cenowe

2020-11-18
Zapytanie cenowe

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: "Przeglądy i legalizacja gaśnic i hydrantów”.

Zapytanie cenowe

2020-11-13
Zapytanie cenowe

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: „Badania środowiskowe poziomu hałasu, drgań miejscowych i ogólnych.”

Ojcowski Park Narodowy wprowadza ofertę zajęć prowadzonych zdalnie

W związku z trwającą pandemią wychodzimy na przeciw oczekiwaniom wielu miłośników Ojcowskiego PN i od 16 listopada 2020 r. wprowadzamy możliwość zamówienia zajęć prowadzonych zdalnie. W takiej formie będą się odbywać także szkolenia dla przewodników posiadających licencję po OPN.

Zapytanie cenowe

2020-11-10
Zapytanie cenowe

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: „Dostawa i montaż centrali abonenckiej postępowanie II”