Dane kontaktowe

Ojców 9, 32-045 Sułoszowa
tel:
+48 12 389 20 05
e-mail:
opnar@pro.onet.pl
  • język migowy
  • BIP

Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Zapytanie ofertowe

2021-10-21
Zapytanie ofertowe

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem ofertowym pn. "Naprawa dachu w zabytkowym budynku "Pod Koroną"

Informacja dot. czasowego zamknięcia czarnego szlaku do Jaskini Łokietka od dn. 19.10.2021 r.

W związku z rozpoczęciem prac remontowych na odcinku szlaku czarnego do Jaskini Łokietka (Willa pod Berłem - Ostry Kamień) czasowo wyłącza się z udostępniania odcinek od Willi Berło do skrzyżowania szlaku czarnego z niebieskim. Dojście do Jaskini Łokietka będzie możliwe szlakiem niebieskim od Bramy Krakowskiej i od parkingu w Czajowicach. Przepraszamy za utrudnienia.

Zapytanie cenowe - Remont drewnianego ogrodzenia i wykonanie 2 klatek stacji meteorologicznej

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn. "Remont drewnianego ogrodzenia i wykonanie 2 klatek stacji meteorologicznej". Szczegóły znajdują się w załączniku.

Akcja sprzątania szlaków Ojcowskiego Parku Narodowego - 16 października 2021 r.

"OPN kochamy, więc go sprzątamy" - pod takim hasłem w sobotę 16 października odbędzie się akcja sprzątania szlaków OPN. Szczegółowe informacje i regulamin akcji znajdują się w rozwinięciu. Zapraszamy do udziału!

Zapytanie cenowe

2021-10-11
Zapytanie cenowe

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn."„Wykonanie Programu Prac Konserwatorskich”

Zapytanie cenowe

2021-10-11
Zapytanie cenowe

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem ofertowym na zadanie pn. „Dostawa łańcuchów zrywkowych i wciągarek linowych ręcznych”. Postępowanie III

Nabór na stanowisko dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego

Ministerstwo Klimatu i Środowiska ogłasza nabór na stanowisko dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego. Szczegóły znajdują się w załączniku.

Informacja dot. otwarcia obiektów OPN w październiku 2021 r.

Informujemy, iż Jaskinia Ciemna jest już zamknięta ze względu na ochronę nietoperzy w okresie zimowym. Skrócona informacja dot. udostępnienia turystycznego innych obiektów Ojcowskiego PN w październiku 2021 r. znajduje się w rozwinięciu.

Zapytanie cenowe - Aktualizacja dokumentacji dla zadania "Inwestycja odtworzeniowa zabytkowego budynku "Pod Koroną" w Ojcowie"

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie "Aktualizacja dokumentacji dla zadania pn. Inwestycja odtworzeniowa zabytkowego budynku "Pod Koroną" w Ojcowie". Szczegóły znajdują się w załącznikach.

Zapytanie cenowe - Remont drewnianych elementów konstrukcji mostu

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn." Remont drewnianych elementów konstrukcji mostu". Szczegóły znajdują się w załącznikach.