Dane kontaktowe

Ojców 9, 32-045 Sułoszowa
tel:
+48 12 389 20 05
e-mail:
opnar@pro.onet.pl
  • język migowy
  • BIP

Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

ZAPYTANIE CENOWE

2022-10-25
ZAPYTANIE CENOWE

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn.: „Zakup i dostawa przyczepy jednoosiowej ciągnikowej o ładowności 2,5t”.

Czasowe zamknięcie odcinka szlaku zielonego od 4 października 2022 r. do odwołania

Informujemy, iż w związku z remontem od dnia 4.10.2022 r. (wtorek) do odwołania zostaje wyłączony z udostępniania odcinek widokowy zielonego szlaku - od kasy Jaskini Ciemnej do zejścia/wejścia pod Skałą Puchacza. Przepraszamy za utrudnienia.

Informacja dot. ograniczonego udostępnienia ekspozycji przyrodniczej OPN

Niniejszym informujemy, iż ekspozycja przyrodnicza w Centrum Edukacyjno-Muzealnym OPN w dniach 16.10, 23.10, 30.10 będzie nieczynna z powodu awarii. Przepraszamy za utrudnienia.

Zapytanie cenowe - Wykonanie operatów szacunkowych na dzierżawę nieruchomości gruntowych

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym - Wykonanie operatów szacunkowych na dzierżawę nieruchomości gruntowych.

Czasowe ograniczenie działania ekspozycji przyrodniczej OPN - od 4.10 do odwołania

Informujemy, iż w związku z awarią ekspozycji przyrodniczej jej zwiedzanie jest możliwe wyłącznie dla grup z przewodnikiem ojcowskim, na określonych zasadach opisanych w rozwinięciu. Zwiedzanie indywidualne nie jest możliwe. O usunięciu awarii poinformujemy w komunikacie. Przepraszamy za utrudnienia.

Zapytanie cenowe - Dostawa drewnianych elementów infrastruktury

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn.: „Dostawa drewnianych elementów infrastruktury". Szczegóły znajdują się w załączniku.

Zapytanie cenowe

2022-09-20
Zapytanie cenowe

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn.: „Zakup i dostawa przyczepy jednoosiowej ciągnikowej o ładowności 2,5t”.

52 Ojcowska Złota Jesień - 7 października 2022

Zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół średnich z Krakowa i okolicy do wzięcia udziału w rajdzie z konkursem pn. Ojcowska Złota Jesiień. Szczegóły znajdują się w załącznikach.

Skrócona informacja dot. udostępnienia turystycznego obiektów Ojcowskiego PN w miesiącach IX-XII 2022 r.

Skrócona informacja dot. udostępnienia turystycznego obiektów Ojcowskiego PN w miesiącach IX-XII 2022 r. znajduje się w rozwinięciu.

Zapytanie cenowe - Usługa konsultacji projektu i poprawy dostępności Parku dla osób o różnych potrzebach i osób niepełnosprawnych

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym dla zadania pn: "Usługa konsultacji projektu i poprawy dostępności Parku dla osób o różnych potrzebach i osób niepełnosprawnych"