Dane kontaktowe

Ojców 9, 32-045 Sułoszowa
tel:
+48 12 389 20 05
e-mail:
opnar@pro.onet.pl
  • język migowy
  • BIP

Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności
Informacja dot. przetargu nieograniczonego

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza przetarg na zadanie pn. „Naprawa i modernizacja ścieżki edukacyjnej wraz z wykonaniem tablic informacyjnych oraz odbudową drewnianego mostu”

Zapytanie cenowe - Wykonanie i dostawa 40 szt. tablic informacyjnych i edukacyjnych

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn. "Wykonanie i dostawa 40 szt. tablic informacyjnych i edukacyjnych". Szczegóły i formularz oferty znajdują się w załączniku.

Zapytanie cenowe - Wykonanie i dostawa 10 szt. ławostołów drewnianych

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn. "Wykonanie i dostawa 10 szt. ławostołów drewnianych". Szczegóły i formularz oferty znajdują się w załączniku.

Zapytanie cenowe - Zakup 2 szt. kos spalinowych z osprzętem

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn. "Zakup 2 szt. kos spalinowych z osprzętem"". Szczegóły i formularz oferty znajdują się w załączniku.

INFORMACJA

2020-05-25
INFORMACJA

Informujemy, iż od 25 maja br. możliwe jest przyjmowanie w siedzibie dyrekcji Parku interesantów z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarno-epidemiologicznych. Mając na uwadze bezpieczeństwo pracowników i interesantów zaleca się ograniczenie wizyty do spraw niemożliwych do załatwienia drogą zdalną (telefoniczną, pocztową, email).

Europejski Dzień Parków Narodowych - 24 maja

Dziś, w 111 rocznicę utworzenia pierwszych w Europie Parków Narodowych, obchodzimy Europejski Dzień Parków Narodowych. Tegoroczne hasło to "Parki dla zdrowia".

Informacja dot. otwartych obiektów na terenie Ojcowskiego PN

Informujemy, iż otwarte są następujące obiekty na terenie OPN: dziedziniec i pomost widokowy na zamku w Ojcowie oraz dziedziniec na zamku w Pieskowej Skale. Jaskinia Ciemna, Jaskinia Łokietka oraz ekspozycja przyrodnicza OPN są zamknięte do odwołania.

INFORMACJA - SZLAK ZIELONY UDOSTĘPNIONY

Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem nr 28/2020 Dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dn. 22.05.2020 r. w sprawie odwołania zakazu udostępniania dla celów turystycznych i rekreacyjnych szlaku zielonego Ojcowskiego P. N.

INFORMACJA

2020-05-18
INFORMACJA

Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem nr 27/2020 Dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dn. 18.05.2020 r. w sprawie odwołania zakazu fotografowania i filmowania na obszarze Ojcowskiego P. N.

Nabór na stanowisko dyrektora Wolińskiego Parku Narodowego

Na podstawie art. 8c ust. 7 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (Dz. U. z 2020 r. poz. 55) oraz § 2 rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 10 lipca 2012 r. w sprawie organizacji i przeprowadzania naboru na stanowisko dyrektora parku narodowego (Dz. U. poz. 839), Minister Środowiska ogłasza nabór na stanowisko dyrektora Wolińskiego Parku Narodowego.