Dane kontaktowe

Ojców 9, 32-045 Sułoszowa
tel:
+48 12 389 20 05
e-mail:
opnar@pro.onet.pl
  • język migowy
  • BIP

Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

zapytanie cenowe

2020-05-15
zapytanie cenowe

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza zapytanie ofertowe na realizację zadania pn.: "DOSTAWA GABLOT EKSPOZYCYJNYCH” UWAGA: ZMIANA TERMINU SKŁADANIA OFERT

Czasowe utrudnienia na parkingu pod Zamkiem w Ojcowie

W związku z pracami montażowymi na parkingu pod Zamkiem w Ojcowie od dnia 13.05.2020 r. może wystąpić ograniczenie dostępnych miejsc parkingowych. Za utrudnienia przepraszamy.

INFORMACJA

2020-05-08
INFORMACJA

W związku ze znoszeniem czasowych ograniczeń spowodowanych pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 w udostępnianiu obiektów dla turystów, uprzejmie informujemy, że od 9 maja br. udostępniony będzie dziedziniec zamku kazimierzowskiego bez ekspozycji historycznych znajdujących się w baszcie straży i wieży zamku.

INFORMACJA dot. odwołania zakazu udostępnienia dla celów zarobkowych na wskazanej lokalizacji na terenie OPN

Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem nr 24/2020 Dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dn. 29.04.2020 r. w sprawie odwołania zakazu udostępnienia dla celów zarobkowych na wskazanej lokalizacji Ojcowskiego P.N.

INFORMACJA dot. zamknięcia obiektów oraz czasowego wyłączenia z udostępniania niektórych odcinków szlaków

Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem nr 23/2020 Dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dn. 21.04.2020 r. w sprawie zamknięcia obiektów turystycznych oraz części szlaków Ojcowskiego P. N.

INFORMACJA dot. udostępnienia OPN dla celów rekreacyjnych i turystycznych od 20.04.2020 r.

Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem nr 22/2020 Dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 20 kwietnia 2020 r. w sprawie odwołania zakazu udostępnienia dla celów turystycznych i rekreacyjnych obszaru Ojcowskiego P. N.

Tegoroczny Zlot Nietoperzy odwołany

Informujemy, iż w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju odwołujemy tegoroczny wiosenny Zlot Nietoperzy - rajd dla uczniów lokalnych szkół podstawowych.

Dodatkowa informacja dotycząca czasowego ograniczenia udostępniania Ojcowskiego Parku Narodowego

W związku z zamknięciem w dniu dzisiejszym Ojcowskiego Parku Narodowego, Dyrektor OPN przekazuje informację o powodach i podstawach wprowadzenia tak rygorystycznych działań. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.

INFORMACJA

2020-04-03
INFORMACJA

Niniejszym informujemy iż od dnia 03.04.2020 r. do odwołania obszar Ojcowskiego Parku Narodowego nie jest udostępniany w celach edukacyjnych, turystycznych, rekreacyjnych, sportowych, filmowania i fotografowania, a także w celach zarobkowych.

INFORMACJA - ZAMKNIĘTE PARKINGI W OPN

Niniejszym informujemy, iż w celu realizacji rozporządzenia Ministra Zdrowia z 24.03.2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na terenie Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii (tekst jedn. Dz.U. z 2020 r,, poz, 522) na obszarze Ojcowskiego P. N. z dniem dzisiejszy zamyka się parkingi ,,Pod zamkiem" w Ojcowie i parking ,,Na Złotej Górze" Zamknięcie parkingów oznacza zakaz wjazdu i parkowania na ich obszarze.