http://www.ojcowskiparknarodowy.pl/main/aktualnosci/st:2.html

Aktualności

Informacja dot. aktualnych warunków na szlakach OPN - 24.02.2021 r.

W związku z wysokimi temperaturami i nocnymi przymrozkami, na części szlaków OPN występuje oblodzenie. Szczególnie niebezpieczne są odcinki prowadzących do Jaskini Łokietka (szlak czarny i niebieski) oraz podejście do Jaskini Ciemnej. Prosimy o ostrożność.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem o przetargu nieograniczonym pod nazwą: "Najem lokalu mieszkalnego w budynku „Rybakówka” położonego w Gminie Skała w miejscowości Ojców nr 48 – lokal nr 2"

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH OJCOWSKIEGO PARKU NARODOWEGO NA ROK 2021

Ojcowski Park Narodowy publikuje PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, jakie przewiduje przeprowadzić w 2021 roku.

Zapytanie ofertowe

2021-02-09
Zapytanie ofertowe

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 11.12.2020 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Dostawa sortów mundurowych”

Informacja dot. warunków na szlakach Ojcowskiego PN - 7.02.2021

Prosimy o zapoznanie się z informacją dot. aktualnych warunków na szlakach Ojcowskiego PN.

Informacja dot. udostępnienia do zwiedzania zamku w Ojcowie

Informujemy, iż zamek kazimierzowski w Ojcowie będzie czynny od 6 lutego do 31 marca 2021 r. w soboty, niedziele i święta, w godz. 10.00-15.00 (ostatnie wejście o 14.30). Zwiedzanie odbywa się zgodnie z reżimem sanitarnym.

Informacja dot. warunków na szlakach turystycznych OPN

UWAGA! Po wczorajszych opadach deszczu i nocnych przymrozkach szlaki są oblodzone! Zalecamy ostrożność w czasie spacerów.

Zapytanie cenowe

2021-01-29
Zapytanie cenowe

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 11.12.2020 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Okresowe przeglądów kominowych w budynkach Ojcowskiego Parku Narodowego”.

Zapytanie cenowe

2021-01-29
Zapytanie cenowe

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 11.12.2020 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Okresowe przeglądy instalacji gazowych w budynkach Ojcowskiego Parku Narodowego”.

Zapytanie cenowe

2021-01-29
Zapytanie cenowe

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 11.12.2020 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach Ojcowskiego Parku Narodowego”.

Grafika : drukuj / nie drukuj