http://www.ojcowskiparknarodowy.pl/main/aktualnosci/st:5.html

Aktualności

NABÓR NA STANOWISKO KSIĘGOWEJ / KSIĘGOWEGO

Niniejszym informujemy, iż Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza w trybie konkursowym NABÓR na stanowisko księgowej / księgowego w Ojcowskim Parku Narodowym.

INFORMACJA

2020-10-19
INFORMACJA

Niniejszym informujemy, iż z dniem dzisiejszym do odwołania zostaje zamknieta Ekspozycja Przyrodnicza, Ośrodek Edukacyjno – Dydaktyczny oraz biblioteka wraz z czytelnią w budynku „Hotel pod Kazimierzem”

UWAGA

2020-10-19
UWAGA

Niniejszym informujemy, iż w dniu dzisiejszym wystąpiła awaria centrali telefonicznej i w chwili obecnej nie ma możliwości dodzwonienia się do Ojcowskiego Parku Narodowego. W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o kontakt pod nr tel. 882404715 lub na adres email: opnar@pro.onet.pl. Awaria powinna zostać usunięta do 48h.

Zapytanie cenowe

2020-10-15
Zapytanie cenowe

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: „Dostawa i montaż parkometrów”.

Zapytanie cenowe

2020-10-14
Zapytanie cenowe

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: „Wykonanie 9 operatów wodnoprawnych na odprowadzanie do ziemi ścieków oczyszczonych z przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków wraz z uzyskaniem pozwoleń wodnoprawnych”

Zapytanie cenowe

2020-10-12
Zapytanie cenowe

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn.„Wykonanie projektu remontu balkonów w zabytkowym budynku „Hotel pod Kazimierzem” położonego w Ojcowie”. Szczegóły znajdują się w załącznikach.

Informacja dot. czasowej zmiany organizacji ruchu pojazdów w rejonie parkingu "Pod Zamkiem" w Ojcowie

Informujemy, iż od dnia 8.10.2020 r. od godzin porannych nastąpi zmiana organizacji ruchu pojazdów w rejonie parkingu "Pod Zamkiem" w Ojcowie. Prosimy zapoznać się z treścią komunikatu.

Jaskinia Ciemna będzie czynna do 30 września 2020 r.

Informujemy, iż w związku z obserwowanym masowym pojawem nietoperzy - podkowców małych w Jaskini Ciemnej ,ostatnim dniem, w którym można zwiedzić Jaskinię w bieżącym roku jest 30 września 2020 r. (środa).

Jaskinia Łokietka będzie czynna od 1 października 2020 r. do 11 listopada 2020 r.

Informujemy, iż od 1 października 2020 r. (czwartek) do 11 listopada 2020 r. będzie można zwiedzać Jaskinię Łokietka. Tymczasowy regulamin zwiedzania znajduje się w załączniku.

Ekspozycja przyrodnicza OPN będzie czynna od 13 września 2020 r.

Informujemy, iż od dn. 13 września 2020 r. (niedziela) można zwiedzać ekspozycję przyrodniczą OPN. Tymczasowy regulamin zwiedzania znajduje się w załączniku.

Grafika : drukuj / nie drukuj