Dane kontaktowe

Ojców 9, 32-045 Sułoszowa
tel:
+48 12 389 20 05
e-mail:
opnar@pro.onet.pl
  • język migowy
  • BIP

Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności
projekt edukacyjny pn. „N-2000”

Głównym celem projektu jest promocja Sieci NATURA 2000 wśród szerokiego grona odbiorców i zmiana świadomości, poprzez wyjaśnienie podstawowych pojęć związanych z Siecią Natura 2000 i mechanizmów jej wdrażania.

Rajd Neandertala i Ojcowska Złota Jesień 2012

Dyrekcja Ojcowskiego Parku Narodowego serdecznie zaprasza młodzież do udziału w X Rajdzie Neandertala (rajd z konkursem dla uczniów gimnazjów lokalnych) oraz 44. Ojcowskiej Złotej Jesieni (rajd dla uczniów szkół średnich z powiatu krakowskiego).

Nieczynna Ekspozycja Przyrodnicza!

W związku z okresowym przeglądem technicznym, Ekspozycja Przyrodnicza będzie nieczynna w dn. 30-31.08.2012 r.

Letnie Obozy Naukowe w Ojcowie - II edycja

W dniach od 23 lipca do 10 sierpnia 2012 w Ośrodku Edukacyjno-Dydaktycznym Ojcowskiego Parku Narodowego odbywały się zajęcia, będące częścią Letnich Obozów Naukowych organizowanych w ramach projektu „Z Małej Szkoły w Wielki Świat”.

Razem zadbajmy o czystość szlaków w Ojcowskim Parku Narodowym

Klub Podróżników „Śródziemie” we współpracy z Dyrekcją i pracownikami Ojcowskiego Parku Narodowego zaprasza dnia 4 sierpnia 2012 (sobota) na wspólną akcję sprzątania szlaków.

Jaskinia Łokietka najciekawszą jaskinią Małopolski w rankingu Radia Kraków!

W ramach cyklu "Najpiękniejsze w Małpolsce" słuchacze Radia Kraków mogli wybrać najciekawszą jaskinię. Miło nam poinformować, że Jaskinię Łokietka wskazało aż 1798 osób z 3479 głosujących.

Radio Kraków wybiera najciekawszą małopolską jaskinię

Chcielibyśmy poinformować, że w tym tygodniu Radio Kraków wybiera najciekawszą małopolską jaskinię. Na krótkiej liście nominowanych znalazły się jaskinie leżące na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego.

Współpraca z Fundacją Aeris Futuro

W kwietniu i maju 2012 r. posadzono w OPN 14 tys. sadzonek jodły. To już druga akcja przeprowadzona wspólnie z Fundacją Aeris Futuro w ramach programu „Czas na las”. Współpracę z fundacją zainicjowało podobne przedsięwzięcie w 2009 r, podczas którego posadzono10 tys. młodych drzewek.

Przetarg nieograniczony na Plan ochrony zbiorowisk nieleśnych dla Ojcowskiego Parku Narodowego

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie części projektu planu ochrony parku, zwanego dalej „Planem ochrony zbiorowisk nieleśnych” dla Ojcowskiego Parku Narodowego.