Dane kontaktowe

Ojców 9, 32-045 Sułoszowa
tel:
+48 12 389 20 05
e-mail:
opnar@pro.onet.pl
  • język migowy
  • BIP

Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności
Przetarg nieograniczony na zwalczanie roślin inwazyjnych w Ojcowskim Parku Narodowym

Ojcowski Park Narodowyo głasza przetarg nieograniczony na zwalczanie roślin inwazyjnych w Ojcowskim Parku Narodowym

Przetarg nieograniczony na wykonanie planu ochrony ekosystemów nieleśnych Ojcowskiego Parku Narodowego

Ojcowski Park Narodowy ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie planu ochrony ekosystemów nieleśnych Ojcowskiego Parku Narodowego.

tragiczny wypadek

2012-05-28
tragiczny wypadek

W związku z tragicznym wypadkiem w Ojcowskim Parku Narodowym cała załoga Parku składa na ręce Rodziny Zmarłej wyrazy najgłębszego współczucia.

Przetarg nieograniczony na zakup sprzętu komputerowego, optycznego, oprogramowania teledetekcyjnego oraz przeprowadzenie szkolenia GIS

Ojcowski Park Narodowy ogłasza przetarg nieograniczony na zakup sprzętu komputerowego, optycznego, oprogramowania teledetekcyjnego oraz przeprowadzenie szkolenia GIS

XI Zlot Nietoperzy w Ojcowskim Parku Narodowym

10. maja 2011 r. już po raz jedenasty odbył się „Zlot Nietoperzy” - rajd dla uczniów szkół podstawowych z gmin położonych wokół Ojcowskiego Parku Narodowego.

Informacja dla Turystów odwiedzających Ojcowski Park Narodowy w weekend majowy

Szanowni Państwo, Zbliża się tegoroczna majówka. Jak co roku w Ojcowskim Parku Narodowym pojawią się bardzo licznie miłośnicy Doliny Prądnika.

Ogłoszenie o zamówieniu na realizację zadania

Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej w budynkach mieszkalnych osady leśnej OPN: „Iwiny” Ojców 65 i Ojców 66 oraz w budynku „Kolencin Warsztaty” Ojców Złota Góra 9.

Ogłoszenie o zamówieniu na realizację zadania

Wykonanie docieplenia i doszczelnienia przegród budowlanych w budynkach mieszkalnych osad leśnych OPN: „Kolencin Warsztaty” Ojców Złota Góra 9 oraz „Iwiny” Ojców 65 i Ojców 66.

Ogłoszenie o zamówieniu na realizację zadania

Wykonanie docieplenia i doszczelnienia przegród budowlanych w budynku dyrekcji Ojcowskiego Parku Narodowego „Jadwiga” w Ojcowie.

Ogłoszenie o zamówieniu

Ojcowski Park Narodowy zaprasza do przetargu nieograniczonego na zaprojektowanie i wykonanie instalacji pompy ciepła o mocy ok. 45 kW z dolnym źródłem w postaci kolektorów pionowych wraz z adaptacją systemu grzewczego na niskotemperaturowy w budynku dyrekcji Ojcowskiego Parku Narodowego „Jadwiga” w Ojcowie.