Dane kontaktowe

Ojców 9, 32-045 Sułoszowa
tel:
+48 12 389 20 05
e-mail:
opnar@pro.onet.pl
  • język migowy
  • BIP

Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Zapytanie cenowe

2020-06-18
Zapytanie cenowe

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn. "Wykonanie i dostawa 10 szt. ławostołów drewnianych". Szczegóły i formularz oferty znajdują się w załączniku. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Funduszu Leśnego.

Unieważnienie zapytania

Informacja dot. unieważnienia postępowania dla zapytania cenowego pn. "Wykonanie i dostawa 10 szt. drewnianych ławostołów".

Zaproszenie do udziału w przetagu

Zapraszamy do zapoznania się z przetargiem na „Dzierżawę gruntów Ojcowskiego Parku Narodowego” POSTĘPOWANIE II

Ogłoszenie wyników dla zapytania cenowego

Ogłoszenie wyników zapytania cenowego dla zadania pn. "Wykonanie i dostawa 40 szt. tablic informacyjnych i edukacyjnych" znajduje się w załączniku.

Ogłoszenie wyników dla zapytania cenowego

Informacja dot. wyników postępowania dla zapytania cenowego pn. "Wykonanie i dostawa 10 szt. drewnianych ławostołów" znajduje się w załączniku.

Zapytanie cenowe - Zakup 2 szt. kos spalinowych z osprzętem

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn. "Zakup 2 szt. kos spalinowych z osprzętem". Szczegóły i formularz oferty znajdują się w załączniku.

Informacja dot. unieważnienia zapytania cenowego

Informacja dot. unieważnienia zapytania cenowego z dn. 27.05.2020 r. na zadanie pn. "Zakup 2 szt. kos spalinowych z osprzętem" znajduje się w załączniku.

Zapytanie cenowe - Modernizacja ekspozycji przyrodniczej

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn. "Modernizacja ekspozycji przyrodniczej". Szczegóły i formularz oferty znajdują się w załączniku.

Jaskinia Ciemna będzie udostępniona do zwiedzania od 8 czerwca 2020 r.

Informujemy, iż od dnia 8 czerwca 2020 r. (poniedziałek), będzie można zwiedzać Jaskinię Ciemną wraz z pomostem widokowym. Informacje dotyczące udostępnienia obiektu znajdują się w załącznikach. Szczegóły dot. m.in. limitu osób zwiedzających czy możliwości rezerwacji wejść, pojawią się w najbliższych dniach.

ZAPYTANIE CENOWE

2020-06-01
ZAPYTANIE CENOWE

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn. „Gatunki mszaków jako wskaźniki starych lasów w Ojcowskim Parku Narodowym”. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie w 2020 r., na wyznaczonym obszarze około 350 ha Ojcowskiego Parku Narodowego, badań występowania gatunków mszaków pod kątem występowania taksonów będących wskaźnikami starych lasów.