Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

W dniach 1 i 4.12.2020 r. zapraszamy na pierwsze szkolenie on-line dla przewodników posiadających licencję upoważniającą do oprowadzania po OPN.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn. "Wykonanie i montaż metalowych barier". Szczegóły znajdują się w załącznikach.

Zapytanie cenowe

2020-11-19

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: "Rewitalizacja kamiennego źródła św. Jana w Ojcowie i naprawa cokołu pomnika św. Jana Nepomucena w Pieskowej Skale"

Zapytanie cenowe

2020-11-18

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: "Przeglądy i legalizacja gaśnic i hydrantów”.

Zapytanie cenowe

2020-11-13

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: „Badania środowiskowe poziomu hałasu, drgań miejscowych i ogólnych.”

W związku z trwającą pandemią wychodzimy na przeciw oczekiwaniom wielu miłośników Ojcowskiego PN i od 16 listopada 2020 r. wprowadzamy możliwość zamówienia zajęć prowadzonych zdalnie. W takiej formie będą się odbywać także szkolenia dla przewodników posiadających licencję po OPN.

Zapytanie cenowe

2020-11-10

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: „Dostawa i montaż centrali abonenckiej postępowanie II”

Zapytanie cenowe

2020-11-06

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: „Automatyzacja toalety”.

Zapytanie cenowe

2020-11-06

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: „Ustalenie wartości czynszu dzierżawnego.”

Zapytanie cenowe

2020-11-05

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: „Dostawa i montaż parkometrów”. Postępowanie II